O společnosti Sakret

V roce 1936 v Cincinati (USA) objevil stavební inženýr Arthur C. Avril hotové suché maltové a omítkové směsi a nazval nápad SAKRETE (odvozeno od sak = pytel a concrete = beton ). Z toho následně odvozeno SAKRET. S nápadem A. C. Avrila vznikly poprvé přesně smíchané stavební hmoty, které zjednodušily, urychlily mnoho pracovních procesů na stavbě a kvalitativně zlepšily jejich výsledky.


SOUČASNOST

Dnes je SAKRET jeden z největších výrobců suchých stavebních materiálů na světě: s 60 sídly na celém světě, 23 výrobních závodů v Evropě (z toho 19 jen v Německu). A SAKRET roste dál. Především ve východoevropských zemích zřizuje SAKRET další pobočky pro nové, perspektivní trhy.

Region části bývalé východní Evropy je spravován prostřednictvím vedení skupiny B&R. Výrobní závody a obchodní zastoupení znamenají kompletní pokrytí tohoto dynamicky se rozvíjejícího trhu. Zejména v době přistoupení většiny z těchto zemí do EU bude představovat skupina B&R významnou sílu SAKRET ve sjednocené Evropě.

Licenci udělující centrála SAKRET ve Wiesbadenu zabezpečuje svým týmem pro výzkum a vývoj ve svých laboratořích inovační sílu značky stejně jako vysokou úroveň kvality výrobků SAKRET. Zároveň spojuje společný marketing ke konsekventnímu vedení.

Na SAKRET je spolehnutí v každém ohledu. Pro mnoho oblastí vyvinul SAKRET vlastní, kompaktní systém výrobků, např.:

Zde najdou odborníci pro každou úlohu ten správný SAKRET kvalitní výrobek, který suverénně vyřeší specifické požadavky. V technice mobilních sil a strojového zařízení vybavuje SAKRET stavby hospodárnou a lehce ovladatelnou technikou. Perfektní logistika se stará o hladký průběh a efektivní práci. Odborní poradci SAKRET a SAKRETservis umocňují profil značky SAKRET . Kvalita, kompetentnost a servis - na to se u značky SAKRET můžete spolehnout. Stavby se značkou SAKRET se vyznačují Corporate Design a Corporate Identity. Od výroby, přes balení až po reklamu - žlutá a černá - signalizují nezaměnitelnou kvalitu značky SAKRET. Filosofie SAKRETu svazuje a zároveň zavazuje všechny licenční společnosti SAKRET vyrábět a dodávat pouze značkovou kvalitu.© 2009 SAKRET CZ k.s., Všechna práva vyhrazena. | tel./fax: +420 315 601 301